חדש על המדף

דרכי סיוע לתולשי שער : להבין ולהתמודד עם טריכוטילומניה
לקטלוג ננסי ג. קיוטן, דן ג. שטיין וגרי א. כריסטנסון
דרכי סיוע לתולשי שער : להבין ולהתמודד עם טריכוטילומניה
'ספר נהדר זה, אשר נכתב על ידי שלושה מומחים עולמיים בטריכוטילומניה, עונה על צורך של אנשים רבים. זוהי מחלה לא מובנת היכולה להרוס את חייהם של הסובלים ממנה ושל משפחותיהם. המחברים מדריכים את הקוראים, בצורה בהירה, כיצד לטפל, להעריך ולשלוט בטריכוטילומניה שלהם באופן אשר יצמצם את הנזק הנגרם לחייהם ומתווה בפניהם את הדרך לשיפור ניכר במצבם.'
מיכאל א. ג'ניק, פרופסור לפסיכיאטריה בבית הספר לרפואה הרווארד ומנהל מרפאת הפרעה טורדנית כפייתית ויחידת מחקר בבית החולים הכללי במסצ'וסטס.

'מקור מידע חיוני לסובלים מטריכוטילומניה, למשפחותיהם ואהוביהם. ...ספר מעשי, אישי, המדריך צעד אחר צעד כיצד להשתמש בטכניקות הקיימות כיום ולהתגבר על הדפוסים הכפייתיים של תלישת שיער.'
אריק הולנדר, M.D. פרופסור לפסיכיאטריה ומנהל תכנית הפרעות טורדנית כפייתית וחרדה, בית הספר לרפואה הר סיני.

ד"ר ננסי קיוטן הנה אחת המנהלות של המרפאה לטיפול בטריכוטילומניה והפסיכולוגית הראשית במרפאה לטיפול בהפרעה טורדנית כפייתית ויחידת המחקר בנושא בבית החולים הכללי במסצ'וסטס. היא מלמדת בבית הספר לרפואה באוניברסיטת הרווארד. פרסמה מספר כלי אבחון עצמיים וסולמות דירוג להפרעה.

ד"ר דן שטיין הוא חבר סגל בפסיכיאטריה באוניברסיטת פלורידה ומנהל יחידת המחקר MRC על הפרעות חרדה באוניברסיטת סטלנבוך בקייפטאון, דרום אפריקה. ניהל את היחידה להפרעות חרדה בבבית הספר לרפואה הר סיני בניו יורק וחבר סגל בפסיכיאטריה קלינית.

ד"ר גארי א. כריסטנסון הוא מנהל היחידה לבריאות הנפש באוניבסיטת מינסוטה. כמו כן הוא חבר סגל בפסיכיאטריה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת מינסוטה.