(630)
לתשומת ליבכם,
השיבוץ למרכז הלימוד בתל אביב הוא טכני בלבד!
מפגשי הקבוצה אליה תשובצו יתקיימו באחד ממרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה
בתל אביב (קמפוס רמת אביב/אליאנס/ תיכון חדש/הכפר הירוק).
השיבוץ הסופי למרכז לימוד ישלח אליכם בלוח המפגשים לקראת פתיחת הסמסטר.
סמסטר 2024ג
המחלקה למדעי הטבע | ||||
---|---|---|---|---|
קורס | שם הקורס | קבוצה | יום | שעות |
20120 | צפונות היקום: אשנב לאסטרונומיה | 01 | ג | 20:00-17:00 |
20215 | מכניקה | 01 | ב | 20:00-17:30 |
המחלקה לסוציולוגיה, למדע המדינה ולתקשורת | ||||
קורס | שם הקורס | קבוצה | יום | שעות |
10618 | סדנת עיתונאות בעידן הדיגיטלי | 01 | ה | 21:00-17:00 |
10979 | על נמרים ודרקונים: יחב"ל במזרח אסיה | 01 | ד | 21:00-18:00 |
12002 | הדמוקרטיה בישראל: סוגיות נבחרות | 01 | ג | 20:30-17:30 |
12191 | סמינר מחקר:דמוקרטיה וארגונים בין-לאומיים | 01 | ה | 20:00-17:00 |
69007 | דידקטיקה של הוראת האזרחות | 01 | ב | 19:30-17:00 |
מתמטיקה | ||||
קורס | שם הקורס | קבוצה | יום | שעות |
20109 | אלגברה לינארית 1 | 01 | א | 21:00-18:00 |
20229 | אלגברה לינארית 2 | 01 | ב | 21:00-18:00 |
20280 | משוואות דיפרנציאליות רגילות 1 | 01 | ב | 21:00-18:00 |
20295 | תורת הגרפים | 01 | ד | 21:00-18:00 |
20511 | הרחבת שדות ותורת גלואה | 01 | ג | 18:30-16:00 |
95001 | סדנת רענון במתמטיקה לתלמידי מדעי החברה | 60 | ב | 11:30-08:00 |
מדעי המחשב | ||||
קורס | שם הקורס | קבוצה | יום | שעות |
20471 | ארגון המחשב | 02 | א | 20:30-18:00 |
20922 | סמינר בבינה חישובית | 01 | ד | 19:00-16:00 |
20937 | תכנות מערכות דפנסיבי | 01 | א | 20:30-18:00 |
22902 | אלגוריתמים אקראיים | 01 | ב | 19:00-16:00 |
הנדסת תעשייה וניהול | ||||
קורס | שם הקורס | קבוצה | יום | שעות |
10163 | מבוא להנדסת תעשייה | 01 | ב | 21:00-18:00 |
10695 | סימולציה למהנדסי תעשייה | 01 | א | 21:00-18:00 |
10923 | פרויקט מסכם בתעו"נ: התמחות בתפעול וייצור | 01 | ||
10948 | בקרת איכות | 60 | א | 16:30-13:30 |
10948 | בקרת איכות | 01 | ה | 20:30-17:30 |
10985 | פרויקט מסכם בתעו"נ: התמחות במערכות מידע | 01 | ||
המחלקה לניהול ולכלכלה | ||||
קורס | שם הקורס | קבוצה | יום | שעות |
10526 | דינמיקה של משא ומתן | 01 | ב | 20:30-18:00 |
10777 | ניהול טכנולוגיה וחדשנות | 01 | א | 19:30-17:00 |
10877 | דיני תאגידים ועסקים | 01 | ג | 20:00-17:00 |
13002 | חשבונאות למנהלים | 01 | ב | 21:15-18:15 |
13003 | שיווק | 01 | א | 21:00-18:00 |
13004 | ניהול והתנהגות ארגונית | 01 | ב | 21:00-18:00 |
13005 | ניהול פיננסי | 01 | א | 20:30-17:30 |
13035 | מימון עסקי רב-לאומי | 70 | א | 21:00-18:00 |
13042 | היבטים משפטיים בניהול עסקים בינלאומיים | 70 | ה | 21:15-18:15 |
91440 | קורס הכנה לבחינת "פטור" בהנהלת חשבונות | 20 | א ו |
21:00-18:00 11:00-08:00 |
היחידה לאנגלית-קורסים מכינים | ||||
קורס | שם הקורס | קבוצה | יום | שעות |
61133 | אנגלית לצרכים אקדמיים: מתקדמים א | 01 | ב ד |
20:00-17:00 20:00-17:00 |
61134 | אנגלית לצרכים אקדמיים: בסיסי | 01 | ב ד |
20:00-17:00 20:00-17:00 |
61135 | אנגלית לצרכים אקדמיים: טרום בסיסי ב | 01 | א ג |
20:00-17:00 20:00-17:00 |
61136 | אנגלית לצרכים אקדמיים: טרום בסיסי א | 01 | א ג ה |
20:00-17:00 20:00-17:00 20:00-17:00 |